Archiv pro štítek » Zubrnice «

Zubrnice — duben 2014

Před Velikonocemi jsme si zajeli do Zubrnic, užít si jara a nasát atmosféru těchto svátků. Bylo to opravdu vydařené odpoledne. Počasí nám přálo a my se pustili do pečení jidášů, zdobení vajíček a pletení pomlázek. Podívejte se jak se nám dařilo.

Rubrika: 2013 - 2014, Výlety  Štítky: ,  Komentáře vypnuty

Zubrnice 2 — prosinec 2013

I v pátek jsme si vyrazili do Zubrnic. Tentokrát s paní vychovatelkou Chvojkovou. Opět nás čekalo pečení perníčků a výroba ozdobiček. Činili jsme se a výrobků byla spousta, ale jak uvidíte na fotečkách, ne každý perníček se dožil maminčina obdivu. Když ale tak krásně voněly! Na konci galerie se také můžete podívat jak vypadala mikulášská diskotéka v 1. B.

Zubrnice — prosinec 2013

Jako každý rok jsme si vyrazili do Zubrnic načerpat trochu té vánoční atmosféry. Čekalo nás tam také hodně práce. Pekli jsme motané perníčky, tvořili Betlém a ještě z křížal, rozinek a dalších přírodnin tvořili svícny. Také jsme se naučili něco o tradicích a věštit budoucnost. Na Vánoce to vše určitě vyzkoušíme.

Zubrnice — duben 2012

Dne 27. dubna 2012 se uskutečnil výlet do Zubrnic, kde se děti seznámily se zvyky, které se týkaly pálení čarodějnic. Užily si nejen tvoření, ale i soutěžení a řádění v maskách.

Rubrika: 2011 - 2012, Výlety  Štítky:  Komentáře vypnuty

Vánoční Zubrnice – výlet 2. 12. 2011

Čeká nás svátečně vyzdobený skanzen Zubrnice, povídání o starých zvycích, pečení perníčků či vánočky, zdobení jablíček a výstava betlémů. Nalaďte se s námi na Vánoce. Perníky na místě ochutnají a odvezou domů či do školy.

Výlet se uskuteční v rámci odpolední ŠD od 13.00 do 16.30 hodin a cena je 195,- Kč.

Rubrika: 2011 - 2012, Výlety  Štítky: ,  Komentáře vypnuty