Archiv pro štítek » ZOO «

Fotečky ze ZOO v Liberci — říjen 2014

V říjnu do Zoo? V Ústí u autobusu to nevypadalo jako dobrý nápad, ale když jsme dorazili do Liberce vítalo nás sluníčko a všechna zvířátka si ho užívala venku. Viděli jsme snad úplně všechna i když některá se jen lenivě vyhřívala na sluníčku. Ale například sloni nám s radostí předvedli co umí a ani k tomu nepotřebovali cvičitele. Projeli jsme se vláčkem, zaskotačili na hřišti… Jen zavřený stánek se suvenýry nám maličko kazil náladu. Dali jsme si tedy něco na zub a nálada byla zpět.

Rubrika: 2014 - 2015, Výlety  Štítky: , , ,  Komentáře vypnuty

Výlet ZOO Liberec

ZOO Liberec 2008 - Slon cvičí pouze pro násNa sobotu 11. října 2014 vás zveme na výlet do nejstarší zoologické zahrady v České republice. V letošním roce oslavila již své 95. narozeniny. Chová se zde kolem 170 druhů zvířat o celkovém počtu více než 1000 jedinců. Pouze v Liberci můžete spatřit bílou formu tygra indického či monumentální takiny čínské. Zajímavé jsou zde i expozice vodních ptáků, dravých ptáků, pavilon levhartů a dalších šelem. Přihlášky u p. vychovatelky Špetové.

Rubrika: 2014 - 2015, Výlety  Štítky: ,  Komentáře vypnuty

Výlet do Dinoparku a Zoo v Plzni – fotky

Vychovatelky: Piroutková, Kohoutová a Chvojková.
Do kroniky přibyly fotky z výletu 21. 4. do Plzně, kde jsme navštívili Dinopark a ZOO.

Rubrika: 2010 - 2011, Výlety  Štítky: , , , , ,  Komentáře vypnuty

Děčín ZOO — duben 2010

Vychovatelky: Kohoutová a Piroutková.


Plzeň — duben 2009

Vychovatelky: Špetová, Piroutková, Brychtová.

Dinosauři v Litoměřicích nás tak nalákali, že jsme se za nimi vypravili ještě jednou. Jeli jsme do Dinoparku v Plzni a zašli jsme také do ZOO, která je jeho součástí.