Archiv pro štítek » Liberec «

IQpark Liberec — listopad 2015

Vychovatelky: Špetová, Helešicová.
Výlet jeden z nejoblíbenějších nás čekal na konci listopadu. IQpark, to byl cíl naší cesty. Někteří již věděli co je čeká a některé čekalo překvapení. Čtyři patra her, kvízů, pokusů a další zábavy. Před cestou domů nás ještě čekalo bloudění v Labyrintu. Jsme šikulky, nikdo tam nezůstal.

Dinopark Liberec — duben 2015

Na velikonoční prázdniny nám paní vychovatelky naplánovaly výlet do Dinoparku v Liberci. Venku padal sníh jako o Vánocích a my jsme si užívali teploučko mezi dinosaury. Vše jsme si pořádně prohlédli, ale vyzkoušeli všechny atrakce. A někteří si i zamlsali.

Fotečky ze ZOO v Liberci — říjen 2014

V říjnu do Zoo? V Ústí u autobusu to nevypadalo jako dobrý nápad, ale když jsme dorazili do Liberce vítalo nás sluníčko a všechna zvířátka si ho užívala venku. Viděli jsme snad úplně všechna i když některá se jen lenivě vyhřívala na sluníčku. Ale například sloni nám s radostí předvedli co umí a ani k tomu nepotřebovali cvičitele. Projeli jsme se vláčkem, zaskotačili na hřišti… Jen zavřený stánek se suvenýry nám maličko kazil náladu. Dali jsme si tedy něco na zub a nálada byla zpět.

Rubrika: 2014 - 2015, Výlety  Štítky: , , ,  Komentáře vypnuty

Výlet ZOO Liberec

ZOO Liberec 2008 - Slon cvičí pouze pro násNa sobotu 11. října 2014 vás zveme na výlet do nejstarší zoologické zahrady v České republice. V letošním roce oslavila již své 95. narozeniny. Chová se zde kolem 170 druhů zvířat o celkovém počtu více než 1000 jedinců. Pouze v Liberci můžete spatřit bílou formu tygra indického či monumentální takiny čínské. Zajímavé jsou zde i expozice vodních ptáků, dravých ptáků, pavilon levhartů a dalších šelem. Přihlášky u p. vychovatelky Špetové.

Rubrika: 2014 - 2015, Výlety  Štítky: ,  Komentáře vypnuty

IQpark v Liberci

Nabízíme vám pár foteček, jak jsme si to v IQparku užili. Abychom vyzkoušeli opravdu všechno, měli jsme dost napilno. A jak je na fotkách vidět, tak jsme se nejen poučili, ale i pobavili.