Archiv pro štítek » labyrint «

Výlet Ostrá 16. 5. 2015

0005Nabízíme vám poslední družinový výlet tohoto školního roku. Vybrali jsme pro vás výlet, který patří mezi nejoblíbenější. Vyrazíme si totiž do Ostré, kde se nachází vesnička historických řemesel. 0006Děti si tu nejen prohlédnou, ale i vyzkouší tradiční řemesla. Můžou si zde zkusit vyrobit mýdlo z bylinek, svíčku, provaz, ruční papír… 0009Projít bylinné a okrasné zahrady, zabloudit si v přírodním bludišti a samozřejmě se občerstvit v místní Hodovně. Hitem je obří palačinka, plněná džemem nebo tvarohem.

Na zážitky z minulého výletu se můžete podívat zde nebo na třeba na ještě starší zde.

Rubrika: 2014 - 2015, Výlety  Štítky: , , , , ,  Komentáře vypnuty

Liberec — říjen 2010

Vychovatelky: Špetová.
Také v tomto školním roce jsme byli pozváni školou Karla IV. na výlet a tak se pár zvídavců vydalo na cestu do IQ parku do Babylonu v Liberci. Opět jsme si rozšířili své vědomosti a užili si pěkný den.

Liberec — listopad 2008

Vychovatelky: Špetová a Bičáková.
Liberec se nám zalíbil a tak jsme se tam v listopadu vydali znova. Tentokrát jsme si zopakovali návštěvu IQ parku v Babylonu.

Babylon — březen 2008

Vychovatelky: Špetová.
Slyšeli jsme, že IQ park v Liberci je pro chytré děti to pravé a tak jsme se tam vypravili. Vyzkoušeli jsme opravdu všechno a ještě jsme si pobloudili v Labyrintech.