Archiv pro štítek » kronika «

Oranžový den 2014

Jelikož k podzimu patří oranžová, vyhlásily jsme na poslední říjnový pátek oranžový den. Nebylo jednoduché sehnat tolik oblečení v této barvě, ale zadařilo se. Pochvala hlavně pro maminky : )

dsc_0020-20141024
Rubrika: 2014 - 2015, Akce  Štítky: , ,  Komentáře vypnuty

Fotečky ze ZOO v Liberci — říjen 2014

V říjnu do Zoo? V Ústí u autobusu to nevypadalo jako dobrý nápad, ale když jsme dorazili do Liberce vítalo nás sluníčko a všechna zvířátka si ho užívala venku. Viděli jsme snad úplně všechna i když některá se jen lenivě vyhřívala na sluníčku. Ale například sloni nám s radostí předvedli co umí a ani k tomu nepotřebovali cvičitele. Projeli jsme se vláčkem, zaskotačili na hřišti… Jen zavřený stánek se suvenýry nám maličko kazil náladu. Dali jsme si tedy něco na zub a nálada byla zpět.

Rubrika: 2014 - 2015, Výlety  Štítky: , , ,  Komentáře vypnuty

Vzpomínka na Staré Hrady — říjen 2014

Tak jsme začali nový školní rok výletem do dalekých Starých hradů. Věděli jsme, že nás čeká dlouhá cesta, téměř až k Jíčínu, ale nenechali jsme se odradit, neboť jsme věděli, že nás čeká hrad plný čertů, skřítků, vodníků, draků a spousty další pohádkové havěti. Mezi draky nás prováděl zbrojnoš s hlasem jako zvon a ve sklepení čarodějnice co uměla počítat jen do sedmi a to ještě mizerně. Našli jsme čertovský poklad, ochutnali nějaké ty hradní laskominky a nakoupili vzpomínátka. Jen neradi jsme se loučili.

Rubrika: 2014 - 2015, Výlety  Štítky: , , ,  Komentáře vypnuty

Výlet do Dinoparku a Zoo v Plzni – fotky

Vychovatelky: Piroutková, Kohoutová a Chvojková.
Do kroniky přibyly fotky z výletu 21. 4. do Plzně, kde jsme navštívili Dinopark a ZOO.

Rubrika: 2010 - 2011, Výlety  Štítky: , , , , ,  Komentáře vypnuty

Šestajovice — prosinec 2010

Vychovatelky: Kohoutová, Piroutková a Chvojková.

Rubrika: 2010 - 2011, Výlety  Štítky: , , , , ,  Komentáře vypnuty