Archiv pro štítek » IQ park «

IQpark Liberec — listopad 2015

Vychovatelky: Špetová, Helešicová.
Výlet jeden z nejoblíbenějších nás čekal na konci listopadu. IQpark, to byl cíl naší cesty. Někteří již věděli co je čeká a některé čekalo překvapení. Čtyři patra her, kvízů, pokusů a další zábavy. Před cestou domů nás ještě čekalo bloudění v Labyrintu. Jsme šikulky, nikdo tam nezůstal.

IQpark v Liberci

Nabízíme vám pár foteček, jak jsme si to v IQparku užili. Abychom vyzkoušeli opravdu všechno, měli jsme dost napilno. A jak je na fotkách vidět, tak jsme se nejen poučili, ale i pobavili.

Výlet do IQparku v Liberci

Na sobotu 8. března 2014 jsme pro vaše děti připravily výlet do IQparku a Labyrintu v Liberci.

IQpark Babylon – nabízí více jak stovku atraktivních, interaktivních, zábavných i poučných exponátů z nejrůznějších oblastí lidského života, předměty používané v domácnostech našich předků, demonstrace přírodních jevů a zákonů, testy, rébusy, kvízy, hry, hlavolamy a atrakce na ploše přes 1600 m2.

Labyrint Babylon – je největší stacionární zrcadlové bludiště na kontinentě. Expozice ve 4 prostorách Labyrintu nabízí klasické zrcadlové bludiště, křišťálové bludiště se skly, temný labyrint se strašidly a místnost s optickými klamy. 120 velkoplošných zrcadel, křivící zrcadla, strašidelné ozvučení. Osvětlení ultrafialovým světlem, vyvolává neonový efekt (vhodná bílá barva oblečení).

Na výlet budeme odjíždět 8. 3. 2014 v 8.30 od Domu techniky a vrátíme se v 16.00 hodin tamtéž. Cena výletu je 349 Kč. Přihlášky jsou k dispozici u vychovatelek.

Rubrika: 2013 - 2014, Aktuálně, Výlety  Štítky: ,  Komentáře vypnuty

Liberec — říjen 2010

Vychovatelky: Špetová.
Také v tomto školním roce jsme byli pozváni školou Karla IV. na výlet a tak se pár zvídavců vydalo na cestu do IQ parku do Babylonu v Liberci. Opět jsme si rozšířili své vědomosti a užili si pěkný den.

Liberec — listopad 2008

Vychovatelky: Špetová a Bičáková.
Liberec se nám zalíbil a tak jsme se tam v listopadu vydali znova. Tentokrát jsme si zopakovali návštěvu IQ parku v Babylonu.