Archiv pro štítek » Babylon «

IQpark v Liberci

Nabízíme vám pár foteček, jak jsme si to v IQparku užili. Abychom vyzkoušeli opravdu všechno, měli jsme dost napilno. A jak je na fotkách vidět, tak jsme se nejen poučili, ale i pobavili.

Výlet do IQparku v Liberci

Na sobotu 8. března 2014 jsme pro vaše děti připravily výlet do IQparku a Labyrintu v Liberci.

IQpark Babylon – nabízí více jak stovku atraktivních, interaktivních, zábavných i poučných exponátů z nejrůznějších oblastí lidského života, předměty používané v domácnostech našich předků, demonstrace přírodních jevů a zákonů, testy, rébusy, kvízy, hry, hlavolamy a atrakce na ploše přes 1600 m2.

Labyrint Babylon – je největší stacionární zrcadlové bludiště na kontinentě. Expozice ve 4 prostorách Labyrintu nabízí klasické zrcadlové bludiště, křišťálové bludiště se skly, temný labyrint se strašidly a místnost s optickými klamy. 120 velkoplošných zrcadel, křivící zrcadla, strašidelné ozvučení. Osvětlení ultrafialovým světlem, vyvolává neonový efekt (vhodná bílá barva oblečení).

Na výlet budeme odjíždět 8. 3. 2014 v 8.30 od Domu techniky a vrátíme se v 16.00 hodin tamtéž. Cena výletu je 349 Kč. Přihlášky jsou k dispozici u vychovatelek.

Rubrika: 2013 - 2014, Aktuálně, Výlety  Štítky: ,  Komentáře vypnuty

Liberec — říjen 2008

Vychovatelky: Špetová a Brychtová.
Na podzimní prázdniny jsme si naplánovali výlet do zoologické a botanické zahrady v Liberci. Počasí nám na počátku příliš nepřálo, ale během dne se umoudřilo.

Babylon — březen 2008

Vychovatelky: Špetová.
Slyšeli jsme, že IQ park v Liberci je pro chytré děti to pravé a tak jsme se tam vypravili. Vyzkoušeli jsme opravdu všechno a ještě jsme si pobloudili v Labyrintech.