Archiv pro rubriku »2015 – 2016 «

Ostrá — květen 2016

Vychovatelky: Špetová, Helešicová.
Vloni nám výlet do Ostré nevyšel. O to více jsme byli natěšení letos. Je tam totiž stále co dělat, na co koukat a taky co mlsat. O obří palačince jsme snili už měsíc předem. Vše jsme si vyzkoušeli. Hlavně rýžování zlata mělo „mega“ úspěch. Moc jsme si to užili a sluníčko se s náma kamarádilo celý den, i když ráno u autobusu to tak vůbec nevypadalo.

Rubrika: 2015 - 2016, Výlety  Štítky: , ,  Komentáře vypnuty

Čokoládovna Šestajovice — únor 2016

Vychovatelky: Špetová, Helešicová.
Čokoláda je super! Důkazem toho je, že jsme si po pár měsících za čokoládou vyrazili znova. Ale abychom jenom nemlsali, nazdobili jsme si i svíčky a vyrobili mýdlo. Takže kdo nevydžel nesníst čokoládu, přivezl domů alespoň něco.

Rubrika: 2015 - 2016, Výlety  Štítky: , , ,  Komentáře vypnuty

IQpark Liberec — listopad 2015

Vychovatelky: Špetová, Helešicová.
Výlet jeden z nejoblíbenějších nás čekal na konci listopadu. IQpark, to byl cíl naší cesty. Někteří již věděli co je čeká a některé čekalo překvapení. Čtyři patra her, kvízů, pokusů a další zábavy. Před cestou domů nás ještě čekalo bloudění v Labyrintu. Jsme šikulky, nikdo tam nezůstal.

Čokoládovna Šestajovice — říjen 2015

Vychovatelky: Špetová, Honsová.
Na první výlet v novém školním roce jsme vyrazili do Šestajovic. Tentokrát ne na svíčky, ale na čokoládu. Takže jsme si nejen zavyráběli, ale i zamlsali. Mňam!

Placení ŠD

Od 11. do 28. ledna 2016 se platí příspevek ŠD 780 Kč (za leden až červen). Příspěvek je možné zaplatit u vedoucí vychovatelky V. Kohoutové.

Rubrika: 2015 - 2016, Aktuálně  Štítky:  Komentáře vypnuty