2011 – 2012

Obrazová kronika akcí a výletů pro školní rok 2011 – 2012

Den dětí — červen 2014

Vychovatelky: Špetová, Šindelářová, Kohoutová, Bartáková, Palešníková, Kamenická, Chvojková.
Jako každý rok jsme na školním hřišti oslavili Den dětí soutěžením o nějaké ty sladkosti a jiné drobnosti. Počasí nám přálo a tak jsme si užili super den.

ŠvP Chřibská — květen 2014

Vychovatelky: Špetová, Chvojková, Piroutková, .
Školu v přírodě jsme pojali po indiánsku a proto jsme je také pozvali mezi nás.

Zubrnice — duben 2014

Vychovatelka: Špetová.
Před velikonočními svátky jsme si vyjeli do Zubrnic upéct si jidáše, ozdobit vajíčka a plést pomlázky.

Liberec — březen 2014

Vychovatelky: Špetová, Šindelářová.
Parta zvídavců se vydala na cestu do IQparku Babylon v Liberci. Opět jsme si rozšířili své vědomosti a užili si pěkný den. A že se nám to povedlo můžete vidět...

Kouzelník — 2014

Máme pro vás pár fotek z vystoupení kouzelníka Merlina. Kouzelnické odpoledne jsme si opravdu užili a někteří se i nějaké triky naučili.

Zdobení stromků — 2013

Vychovatelky: Palešníková.
Na Lidickém náměstí má každá ústecká škola svůj stromeček, který si děti musí nazdobit. Pustili jsme se tedy do vytváření ozdobiček. Každá družina přispěla svou troškou do mlýna a tak v pátek mohla paní vychovatelka Palešníková se svou družinou vyrazit zdobit. Nabízíme pár foteček a stromeček můžete vidět na Lidickém náměstí.

Zubrnice 2 — prosinec 2013

Vychovatelky: Chvojková.
I v pátek jsme si vyrazili do Zubrnic. Tentokrát s paní vychovatelkou Chvojkovou. Opět nás čekalo pečení perníčků a výroba ozdobiček. Činili jsme se a výrobků byla spousta, ale jak uvidíte na fotečkách, ne každý perníček se dožil maminčina obdivu. Když ale tak krásně voněly! Na konci galerie se také můžete podívat jak vypadala mikulášská diskotéka v 1. B.

Mikuláš — prosinec 2013

Vychovatelky: Špetová.
Na Mikuláše se u nás vyrojila spousta čertů, Mikulášů a andělů. Byl to takový shon, že jsme se po jejich návštěvě museli přepočítat, zda někoho neodnesli. Ale jelikož jsme všichni dostali nějakou tu nadílku, nebylo to asi s tím našim zlobením tak hrozné.

Zubrnice — prosinec 2013

Vychovatelky: Špetová.
Jako každý rok jsme si vyrazili do Zubrnic načerpat trochu té vánoční atmosféry. Čekalo nás tam také hodně práce. Pekli jsme motané perníčky, tvořili Betlém a ještě z křížal, rozinek a dalších přírodnin tvořili svícny. Také jsme se naučili něco o tradicích a věštit budoucnost. Na Vánoce to vše určitě vyzkoušíme.

Ostrá — říjen 2013

Vychovatelky: Špetová, Šindelářová.
Po delší době jsme se vydali opět do Ostré a moc jsme se tam těšili. Je tam totiž stále co dělat, na co koukat a taky co mlsat. Vše jsme si vyzkoušeli, pořádně jsme si to užili a sluníčko se s náma kamarádilo celý den.