Kino 21. 9. 2012

V pátek 21. září navštívíme „Biograf U Františka“

Na programu je: Lorax

Lorax je americké rodinné fantasy s notnou dávkou humoru a zaměřením na ekologii, kterou se takto nejspíše snaží zpřístupnit nejmenším divákům.

Hlavním hrdinou příběhu je dvanáctiletý Ted. Ten žije ve městě, které je obehnané vysokou zdí a ve kterém není nic skutečné. Žádná příroda tu neexistuje. Zvířata, stromy, květiny… vše je vytvořeno uměle. Všemu, včetně prodeje čerstvého vzduchu v pet lahvích, v tomto městě panuje pan O´Hara. Lidé si na svou „nereálnou“ realitu už zvykli a všichni jsou vlastně spokojení. Až na romantickou Audrey, která touží po živém stromu a do které je Ted zamilovaný. Právě pro ni se rozhodně vypravit se za hradby města aby našel záhadného Jednoráze, který snad může vědět, kde takový strom může být. Plnění jednoho přání se ale změní v boj o záchranu pravé přírody symbolizovanou poslední sazenicí živého stromu. Podaří se Tedovi překonat všechny překážky a  nevůli pana O´Hary?

Rubrika: 2012 - 2013, Akce  Štítky:
Můžete sledovat všechny komentáře na tento příspěvek pomocí RSS 2.0 feed. V tento okamžik nejsou povoleny komentáře ani ping.

Komentáře nejsou povoleny.